Magazin Timișoara

Casier

Descrierea postului

CASIER într-un magazin tip Cash&Carry în Timișoara, str Antenei nr. 1A, jud. Timiș (în prelungirea centrului comercial Galeria 1 - Euro 2).

Cerințe / Atribuții:

- abilitati bune de comunicare, orientare catre client, responsabilitate si seriozitate, dinamism si spirit de echipa;
- scanarea mărfurilor comercializate către client și încasarea contravalorii acestora;
- gestionarea sumelor încasate și întocmirea documentelor aferente în vederea predării disponibilităților bănești către casieria centrală;
- îndosarierea facturilor emise;
- implementarea și respectarea metodelor și procedurilor de lucru.

Experiența în activități similare constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.

Beneficii:

- salariu atractiv + tichete de masă de 30 lei/zi.
- șanse de promovare
- bonus de recomandare
- contract pe perioadă nedeterminată

Descrierea companiei

S.C. Side Trading S.R.L. este o companie cu capital privat românesc, înființată în anul 2002 având ca obiect de activitate comerțul cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie și peste 130 de angajați.
Vino în echipa Side Trading!

Contact:

Informatii zilnic, la tel: 0752.245.258 sau la magazinele din Giarmata și Timișoara între orele 09:00-17:00, de luni până vineri.

CV-ul obligatoriu! E-mail: resurseumane@sidetrading.ro